Mājas lapu izstrāde

Banneru izgatavošana Hostings SEO

Web izstrāde
Izstrādājam jebkuras sarežģītības pakāpes mājas lapas, kā arī apkalpojam, uzlabojam un uzturam jau esošas. Savus projektus veidojam balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām. Tādā veidā iespējams izveidot interaktīvas mājas lapas ar produktu katalogiem, forumiem, galerijām, lapas administrēšanu un daudzām citām saistošām lietām. Mūsu veidotās mājas lapas interneta meklētājs "Google" iekļauj savos meklēšanas rezultātos jau 3 dienu laikā pēc lapas publicēšanas.

Mūsu speciālisti nodrošinās Jūsu mājas lapas satura pārvaldi. Apkalpojam mājas lapas gan ar satura vadības sistēmām (CMS), gan arī bez tām. Lai Jūs ērti varētu savas mājas lapas saturu mainīt un papildināt bez speciālistu palīdzības, piedāvājam pievienot satura vadības sistēmas jau esošai mājas lapai. Tas palīdzēs samazināt uzņēmuma izdevumus par mājas lapas apkalpošanu.

Veicam mājas lapu SEO optimizāciju interneta meklētāju prasībām. Šī operācija ir ļoti svarīga lai Jūsu mājas lapa atrastos atrasto rezultātu saraksta sākumā. Ir daudz faktoru, kas nosaka mājas lapas atrašanās vietu meklēšanas rezultātos. Un daudzus no tiem var uzlabot neieguldot lielus materiālos līdzekļus SEO linku izvietošanas programmās un reklāmrakstos. Pēc mūsu pieredzes SEO optimizācija palielina apmeklētāju skaitu no inteneta meklētājiem pat līdz 30%. Optimizējam arī mājas lapas ielādi, jeb ātrdarbību. Lēnai lapas ielādei pamatā parasti ir viena no divām problēmām - serveris uz kura atrodas lapa ir pārslogots, vai arī lapas kods neatbilst lapas noslodzei. Abiem variantiem mums ir risinājumi. Optimizēsim lapas kodu, datubāzi un, ja būs nepieciešams, izveidosim atsevišķu serveri Jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Noliktavas pārzinis nezin cik preces ir noliktavā? Sekretāre nevar atrast klienta kontaktus? Piedāvājam izstrādāt datubāzes sistēmu tieši Jūsu uzņēmumam, darbinieku veiktspējas uzlabošanai. Tas ietaupītu darbinieku laiku, padarītu efektīvāku viņu darbu un palielinātu uzņēmuma peļņu. Šādu informācijas sistēmu izveide varētu likties ilga un dārga, bet tā nemaz nav. Lai uzzinātu sīkāk par šo un citiem mūsu pakalpojumiem sazinieties ar mums rakstot uz info@miljons.lv vai izmantojot kontaktu formu.